LocIt Data Services

 • Standaryzacja adresów

  Emilii Platter / E. Plater / Platter E. ... i tak na 60 sposobów.

  Oferujemy Wydajne rozwiązanie do szybkiej i dokładnej standaryzacji adresów. Czyścimy już istniejące bazy, zapewniamy poprawę adresów w czasie rzeczywistym (online) dla pojedynczych rekordów. Poprawne dane to optymalizacja kosztów, precyzyjne analizy oraz przyspieszenie procesów logistycznych

  dowiedz się więcej
 • Deduplikacja

  Pomożemy Ci odnaleźć tych samych klientów w różnych bazach.

  W wyniku procesu deduplikacji odnajdziemy powtarzające się rekordy w bazie, przez co zoptymalizujemy Twoje koszty dotarcia do klienta. Poprzez odnalezienie tych samych klientów w różnych bazach pomożemy Ci poszerzyć Twoja wiedzę na temat produktów z których korzystają.

  dowiedz się więcej
 • Geokodowanie

  Pokażemy Ci Twoich klientów na mapie.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć skąd przychodzą Twoi klienci, gdzie występują obszary o ich dużym nasyceniu, a gdzie sa jeszcze "białe plamy", proponujemy skorzystanie z usługi geokodowania, czyli zlokalizowania Twoich klientów na mapie.

  dowiedz się więcej
 • Wzbogacanie baz danych

  Wzbogacimy Twoje bazy o dodatkowe unikalne informacje.

  Każda baza Klientów stanowi ogromną wartość firmy. Jednak, nie zawsze zakres posiadanych informacji o klientach jest wystarczający by wnioskowac o ich potencjale. Dzięki usłudze wzbogacania baz danych pomożemy Ci dowiedzieć się o Twoich klientach więcej.

   

  dowiedz się więcej